horso by themepul

O nás

O nás

Společnost Geotrop spol.s r.o. vznikla v roce 2006 jako logická pokračovatelka firmy Geotop spol. s r.o., kterou nebylo možné transformovat a restrukturalizovat na požadavky trhu. Vzájemně se motivující zainteresovaný a implementující kolektiv umožnil vytvořit konkurenceschopnou společnost, která by se prosadila nejen v českém regionu.

Hlavní náplní firmy je provádění dodavatelských prací ve stavebnictví, inženýrská geodezie, mapování, geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, práce pro katastr nemovitostí.

Firma disponuje dvěmi úředně oprávněnými zeměměřickými inženýry bývalým jednatelem Ing. Janem Žáčkem st., úředně oprávněný od roku 1992 a od roku 2013 Ing. Janem Žáčkem ml., který převzal otěže firmy v roce 2020.

Pravidelná školení zaměstnanců zajišťují flexibilitu a rychlost při plnění požadavků našich zákazníků. K výkonu práce používáme nejmodernější nástroje včetně technologií GNSS. Zdravé sebevědomí pro plnění zadaných úkolů nám dodávají dlouholeté praktické zkušenosti z velkých akcí. (Obrazem pak na připojených fotografiích dokládáme jen pár z mnoha akcí, na nichž firma vykonávala funkci hlavního geodeta).

Máte zájem o naše služby?

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Náš tým

Seznamte se všemi členy našeho týmu

Md Jahid Hasan
Executive Director
lll
Jnaye Harrys
Executive Director
Jacky Hasan
Executive Director
Md Jahid Hasan
Executive Director
Reference

Co o nás říkají zákazníci?

Jakub K.

Profesionální přístup, spolupráce i výsledek. Kompletní geodetické práce.

Markéta V. B.

Odborníci na slovo vzatí 👍, doporučuji.

Michal B.

Rychlí a profesionální přístup.
Příjemná komunikace.
Cena normální.
Jsem s jejich službou velice spokojen.